Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wszechstronne zastosowanie poduszki do karmienia

2021-12-20
Wszechstronne zastosowanie poduszki do karmienia

Poduszki do karmienia to świetna sprawa, szczególnie jeżeli po raz pierwszy jesteś bądź będziesz mamą. Utrzymanie maleństwa przy karmieniu bez obciążania kręgosłupa to komfort, o który zdecydowanie warto zadbać.

Kiedy sięgnąć po poduszki do karmienia?

Odpowiadając na to pytanie, możemy stwierdzić, że praktycznie od samego początku. Jeżeli decydujecie się na poród naturalny, Wasz organizm przeżyje mały maraton, dlatego po porodzie zalecany jest odpoczynek. Właśnie w takiej sytuacji świetnie sprawdzą się nasze poduszki do karmienia

Jaki jest najlepszy kształt poduszki do karmienia ?

Tak naprawdę, najbardziej uniwersalny będzie kształt rogala, który dostępny jest w naszym sklepie, to najbardziej popularny kształt poduszki do karmienia, który chwali sobie wiele mam.

Poduszki do karmienia dostępne w naszej ofercie łączą w sobie wszystko to, co powinny mieć idealne poduszki do karmienia. Idealna twardość, dopasowującą się zarówno do maluszka, jak też do mamy. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które są atestowane. Możesz być spokojna, materiał nie uczuli Twojego maleństwa.

Dodatkowo każda poduszka dostępna w naszym sklepie ma zdejmowany pokrowiec, dzięki czemu łatwo utrzymać ją w czystości. Nie musisz obawiać się, że się zabrudzi, wystarczy włożyć do pralki i uprać w 40 stopniach. Nawet po kilkudziesięciu praniach pokrowiec, będzie jak nowy, co gwarantuje wysoka jakość materiału z jakiego jest wykonany.

Gdzie można wykorzystać poduszki do karmienia?

Decydując się na ich zakup, możesz być spokojna. To  prawdopodobnie najbardziej przydatna część wyprawki Twojego maluszka. Odciąży kręgosłup przy karmieniu, co sprawi że dziecku będzie wygodnie podczas jedzenia, a także ułatwi przystawianie go do piersi.

Poduszki do karmienia sprawdzają się idealnie jako pomoc przy ulewaniu się pokarmu. Nie  będziesz musiała już nosić maluszka zaraz po karmieniu. Można spokojnie ułożyć go w pozycji, w której główka  będzie wyżej.  Wykorzystując do tego poduszki do karmienia, macie pewność, że Wasz maluszek nie zsunie się i będzie pełni bezpieczny.

Z biegiem czasu, każdy maluszek robi się ciekawy świata i otoczenia. Podnosi główkę, próbuje siadać, wtedy super podpórką będą właśnie poduszki do karmienia. Sprawdzą się idealnie jako solidna podpórka, która będzie też wygodna, na tyle, ze Wasze maleństwo spokojnie będzie mogło na niej leżeć, a Wy będziecie miały okazję, żeby wypić zasłużoną kawę.

Próby pierwszego samodzielnego siadania nie zawsze wiążą się z sukcesem. Tak naprawdę utrzymanie równowago to wyższa sztuka, dlatego zamiast okręcać maluszka kocami, wystarczy posadzić go w środku poduszki do karmienia. Boki jak też plecy maluszka będą odpowiednio amortyzowane, co sprawi że wasz szkrab szybciej zacznie nabierać pewności podczas prób samodzielnego siadania. 

 

 

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixel