Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

RĘCZNIKI Z KAPTURKIEM DLA NIEMOWLĄT

( ilość produktów: 6 )

Ręcznik dla niemowlaka to podstawowy produkt z listy wyprawkowej. Kąpiel malucha to przyjemny wieczorny rytuał. Warto się do niego przygotować i mieć wszystkie potrzebne do kąpieli rzeczy pod ręką, ponieważ malucha nie możemy zostawić samego nawet na moment. Skóra maluszka jest wrażliwa, dlatego wybieraj delikatne kosmetyki do kąpieli i miękki ręcznik do wycierania. Szczególnie wygodny dla malucha jest ręcznik z kapturkiem) ponieważ pozwala jednocześnie osłonić ciało i główkę. Kształt ręcznika powinien umożliwić otulenie całego niemowlaka.

Jak wycierać niemowlę?

Otul maluszka ręcznikiem i załóż mu kapturek,  nie pocieraj ręcznikiem skóry dziecka, a jedynie delikatnie przyciskaj go do ciała.

Ile ręczników dla niemowlaka kupić? Jaki ręcznik z kapturkiem wybrać dla noworodka?

Dwa ręczniki będą na początek wystarczające. Rekomendujemy jeden mniejszy i jeden większy. Mały bawełniany ręcznik z kapturkiem 70x70cm, pozwala otulić całego noworodka, a zajmuje mniej miejsca i będzie idealny, aby zabrać go do szpitala, na pierwsze wyjazdy lub basen. Mniejszy ręcznik zajmuje również mniej miejsca w pralce, a z niemowlakiem jest zawsze dużo prania.

Jako drugi ręcznik niemowlęcy proponujemy taki w rozmiarze 80x80cm lub 85x85cm, starczy na dłużej. Wytrzecie nim spokojnie nawet 7 latka.

Z czego ręcznik dla niemowlaka? Bambusowy czy bawełniany ręcznik dla noworodka?  

Mamy w naszym sklepie ręczniki z miękkiego bawełnianego frotte lub z bambusowego.

Czym się różni ręcznik bambusowy od bawełnianego?

Bambusowe frotte jest bardziej miękkie i szybciej schnie. Dodatkowo nasze bambusowe ręczniki z kapturkiem  mają zapinkę dzięki czemu posłużą dla starczego bobasa jako poncho. Dobrze się sprawdza takie rozwiązanie na plaży lub basenie.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel